На головну
Сторонні сервіси
Бюджет
Новини
Prozorro
Структура ОТГ
Підприємства, заклади та установи
Економічний профіль
Проекти громади
Корисна інформація
Документи
Петиції
Звернення
E-data витрати
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

«Збережемо питну воду для себе і для нащадків»

Новина
08.04.2019

      08 квітня 2019 року в приміщенні Шестаківської ЗОШ пройшов відкритий екологічний урок з учнями 8,9,10,11 класів. Організаторами уроку були директор школи Ткаченко О.В.,  вчитель біології та хімії Калашник О.В. Тема уроку – «Збережемо питну воду для себе і для нащадків».

      У заході прийняв участь заступник Старосалтівського селищного голови з питань регіонального розвитку та інвестицій Колкутін К.М., який проінформував школярів про роботу селищної ради в рамках місцевої програми «Питна вода» та запропонував молоді села Шестакове прийняти участь у конкурсі малих грантів DREAMactions 3.0, який проводять некомерційна освітня платформа CANactions та фонд WNISEF з метою реалізації ідей та проектів підтримки об’єднаних територіальних громад, націлених на підвищення якості життя їх мешканців.

      Для відому:

      CANactions – це некомерційна платформа, засновником якої є український архітектор В. Зотов, а співвласником – швейцарський урбаніст Урс Томанн.

      WNISEF – фонд, створений урядом США для підтримки підприємництва в Україні, Білорусі та Молдові.

      В ході проведення екологічного уроку, старшокласники Шестаківської школи прийняли рішення взяти участь у написанні та, в разі перемоги, реалізації екологічного проекту малих грантів DREAMactions 3.0 щодо відродження джерела питної природньої води у с. Федорівка, Шестаківського старостинського округу Старосалтівської ОТГ.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape