Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Як подати свою ідею?

Новина
26.05.2020

        Зробити це можна з 01 травня до 01 червня 2019 року не виходячи з дому через електронну систему бюджету участі – https://staryisaltiv.pb.org.ua/ або офіційний сайт Старосалтівської ОТГhttps://stsaltiv.gov.ua/ . Щоб подати свою ідею на конкурс, потрібно сформувати проєкт: коротко прописати суть вашої ідеї відповідно до затвердженої форми-заявки, прорахувати бюджет для її реалізації та зібрати 10 підписів підтримки для реєстрації проєкту.

        Також дуже важливо під час формування проєктів дотримуватися загальних вимог та правил оформлення заявок, а саме реалізацію проєкту обов’язково планувати на землях, які належать на праві комунальної власності Старосалтівській територіальній громаді, на території будівель (приміщень) загального користування та об’єктів соціально-культурної сфери комунальної форми власності, відповідати затвердженій містобудівній документації та обов’язково відповідати умовам загальнодоступності та мати суспільну користь для всієї громади чи населеного пункту.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше