Побудовано на платформі

"Я дитина! Я малюю!"

Новина
25.09.2021

У Всеукраїнському конкурсі малюнка для дітей з обмеженими можливостями "Я дитина! Я малюю!" взяли участь вихованці закладу дошкільної освіти "Барвінок-100". Переможцями конкурсу стали - Семенець Тимур, Проценко Іван та Шиленко Тая. Діти  отримали подяки та солодощі. Щиро вітаємо маленьких переможців Всеукраїнського конкурсу малюнка.

2026 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі