Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

«Вулик»

Новина
29.11.2023

Між БФ savED та Старосалтівською селищною військовою адміністрацією в особі начальника Палєя А.А. був укладений Меморандум про співпрацю щодо впровадження освітніх технологій, створення сучасного освітнього простору на базі Старосалтівського ліцею для покращення доступу дітей до якісної освіти.
«Вулик» - це місце, де діти різного віку з усієї громади зможуть надолужувати освітні втрати за шкільною програмою та брати участь у позашкільних активностях – гуртках, онлайн та офлайн тренінгах та курсах. А ще – спілкуватися між собою, грати у розвиваючи ігри та просто відчувати себе дітьми.
Перший крок для створення якісної повноцінної освіти на базі Старосалтівського ліцею - отримано сучасне комп’ютерне обладнання та інтерактивні ігри, які значно полегшать матеріальну та технічну працю дітей і вчителів.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше