На головну
Сторонні сервіси
Бюджет
Новини
Prozorro
Структура ОТГ
Підприємства, заклади та установи
Економічний профіль
Проекти громади
Корисна інформація
Документи
Петиції
Звернення
E-data витрати
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

До уваги платників податків

Оголошення
25.09.2019

      З метою розвитку платіжного ринку України на підставі міжнародних стандартів, модернізації та подальшого розвитку системи електронних платежів Національного банку України, згідно з постановою Правління Національного банку України  від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» (далі – Постанова №162) з 05.08.2019 номер банківського рахунку формується за стандартом IBAN  та складає 29 літерно-цифрових символів (далі – стандарт IBAN).

      Рахунки для зарахування податків, зборів, та інших платежів до державного і місцевих бюджетів відповідно до стандарту IBAN будуть діяти з 01.10.2019.

      З 01 жовтня до 31 жовтня 2019 року  - перехідний період: банки України зобов’язані самостійно здійснювати зміну (не за ініціативою клієнта) діючих рахунків клієнтів банків відповідно до вимог стандарту IBAN.

      З 01 листопада 2019 року застосування  IBAN стане обов'язковим для клієнтів усіх банків України.

      Для отримання реквізитів рахунків за стандартом ІВАN слід терміново звернутися до органів, що контролюють справляння надходжень до бюджетів. Реквізити нових рахунків також розміщені на вебсторінках Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві.

      Перелік рахунків відповідно до стандарту IBAN для зарахування податків, зборів, та інших платежів до селищного бюджету Нововодолазької селищної ради

Рахунки Старосалтівської селищної ради тут

 

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape