Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

USAID проводить опитування

Новина
04.07.2024

USAID проводить опитування спрямоване на з’ясування особливостей та проблем надання первинної медичної допомоги в територіальних громадах Харківської області.
Питання анкети стосуються роботи закладів охорони здоров’я, які забезпечують первинний контакт пацієнтів із системою охорони здоров'я, здійснюють профілактику, діагностику і лікування найпоширеніших захворювань.
Будемо вдячні, якщо Ви поділитесь власним досвідом взаємодії з цими закладами та допоможете зробити кращою систему первинної медичної допомоги в Україні.
Опитування є анонімним. Ми гарантуємо повну конфіденційність Ваших відповідей. Результати будуть використані лише в узагальненому вигляді.
Сподіваємось на співпрацю та дякуємо заздалегідь за приділений час.
Пройти опитування Ви можете за посиланням https://forms.gle/muthQyvWgBCaFSKA6

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше