Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

У зв’язку з теплою та сухою погодою спостерігається зростання випадків паління трави

Новина
11.06.2024

Шановні мешканці,

У зв’язку з теплою та сухою погодою спостерігається зростання випадків паління трави, що не лише порушує громадський порядок, але й має катастрофічні наслідки для довкілля та загрожує безпеці життя людей.

Спалювання сухої трави, опалого листя та інших рослинних залишків без дозволу відповідних органів заборонене законодавством України. А за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна та у складних випадках кримінальна відповідальність,яка карається штрафом від 5400 до 9000 гривень або обмеженням волі на строк від 2 до 5 років, або позбавленням волі на той самий строк. Вищезазначені дії, якщо вони спричинили загибель людей, масову загибель тварин або інші тяжкі наслідки, караються позбавленням волі на строк від 5 до 10 років.

Закликаємо всіх дотримуватися закону та бережно ставитися до природи. Спільними зусиллями ми зможемо зберегти наше навколишнє середовище та зробити нашу громаду безпечнішою та кращою для всіх!

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше