Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

У Харківській ОВА презентували новий функціонал системи Prozorro

Новина
15.12.2023

Про це йшлося під час онлайн-конференції Міністерства економіки України, команди Prozorro, заступників начальника Харківської ОВА та директорів департаментів облвійськадміністрації.

В межах реалізації проєкту «Прозорість і підзвітність» на початку грудня в системі Prozorro запрацювала нова функція «Обґрунтувати потребу». Ця опція дасть змогу замовнику більш широко описати потребу в проведенні тієї чи іншої закупівлі. 

«Відтепер при перевірці правомірності проведення тендерних закупівель матимуть змогу ознайомитися із позицією замовника та доцільністю проведення тендеру. В тому числі, це корисний функціонал при перевірці тендерів в межах діяльності робочої групи «Прозорість і підзвітність»», - зазначив заступник начальника Харківської ОВА Євген Іванов. 

Нагадаємо, під час засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність» при Харківській ОВА, розглянули діяльність військово-лікарських комісій.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше