Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ТИЖДЕНЬ ГРОМАДИ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ З АКТИВНИХ РОБІТ ПО БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЙ

Новина
28.02.2024

ТИЖДЕНЬ ГРОМАДИ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ З АКТИВНИХ РОБІТ ПО БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЙ

Прибирання території громади завжди залишається актуальним питанням. Протягом останніх двох місяців в Старосалтівській громаді, активно тривають роботи з благоустрою та приведенню територій в належний стан.

Продовжується прибирання узбіч доріг, скверів громади, розчистка тротуарів і доріг від снігу, сухостіїв та сміття, прибираються території біля сміттєвих баків та вивозиться сміття. Також здійснюється обрізка парослі на територіях установ та придорожніх смугах.

Дякуємо нашим комунальникам та добровольцям з "Армії Відновлення", а також жителям, які допомагають, відгукуються та упорядковують прилеглі території біля своїх будинків і кожному, хто зробив свій внесок у чистоту нашої громади!

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше