Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Старосалтівський Центр підтримки бізнесу та розвитку підприємництва – відкрито

Новина
18.12.2019

      17 грудня 2019 року у  Старосалтівській селищній об’єднаній громаді, за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) відкрито Центр підтримки бізнесу та розвитку підприємництва.

      У відкритті Центру взяли участь Старосалтівський селищний голова Коновалов Е.П., заступники селищного голови, фахівці Старосалтівської селищної ради , спеціалісти Програми USAID DOBRE Віталій Юрків , Богдан Келічавий, Андрій Нагорний, Оксана Якуніна,  представники місцевого бізнесу, громадські активісти, представники Вовчанського центру зайнятості, журналісти.

 

      Зі слів селищного голови Коновалова Е.П. створений Центр слугуватиме містком для встановлення кращого діалогу та партнерських зв’язків між місцевим самоврядуванням та місцевим бізнесом. У Центрі  планується організовувати тренінги, проводити консультації з метою розвитку бізнесу та туризму у громаді.

      Спеціаліст Програми USAID DOBRE з МЕР Віталій Юрків повідомив, що якісний ремонт та необхідне обладнання - перший крок у важливій справі спілкування між владою та громадою у сфері підприємництва та розвитку туризму. Створений Центр - це нові контакти, нові бізнес плани, технічна підтримка, простір пошуку спільних точок задля покращення Старосалтівської громади.

      Представник готельного бізнесу та членкиня ГО  «Добрі дії» Яніна Кальницька висловила думку, що створення Центру допоможе у виведенні з «тіні» піприємливих осіб, які займаються  підприємницькою діяльністю без необхідної реєстрації та дозволів і відповідно не сплачують податки та збори до місцевого бюджету. Також Яніна наголосила, що Центр стане майданчиком для більш плідної комунікації між владою та громадою.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше