Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Старосалтівська громада взяла участь у ефективному вебінарі

Новина
26.06.2024

Старосалтівська громада взяла участь у ефективному вебінарі на тему "Забезпечення доступу ОМС ТГ до міжнародних платформ та алгоритм реєстрації на них для участі у грантових конкурсах щодо управління активами ТГ".

Цей вебінар був надзвичайно корисним та інформативним, оскільки отримані знання та навички відкривають нові можливості для залучення додаткових ресурсів і фінансування для розвитку інфраструктури громади, а також допоможуть нам успішно брати участь у міжнародних грантових конкурсах та реалізовувати майбутні проєкти.

Дякуємо організаторам за можливість отримати першокласні інсайти від провідних експертів, які допоможуть нам досягти наших цілей з управління активами громади.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше