Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Сьогодні ми відзначаємо одне з найважливіших державних свят – День Конституції України

Новина
28.06.2024

Сьогодні ми відзначаємо одне з найважливіших державних свят – День Конституції України.

Це свято нагадує нам про основні принципи та цінності, на яких будується наша держава: демократію, верховенство права, свободу та справедливість.

Конституція України є найвищим юридичним документом, який гарантує права і свободи кожного громадянина, визначає структуру державної влади та засади її діяльності. Вона є основою нашого суспільства, яка забезпечує стабільність та розвиток нашої країни.

Разом ми будуємо нашу громаду, нашу країну, спираючись на принципи, закладені в Конституції України. Кожен з нас є невід'ємною частиною цього великого процесу.

Сьогодні ми висловлюємо глибоку вдячність тим, хто захищає нашу країну від ворога та зміцнює обороноздатність держави. Завдяки їм, ми можемо жити у вільній та незалежній Україні.

З Днем Конституції! Слава Україні!

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше