На головну
Сторонні сервіси
Бюджет
Новини
Prozorro
Структура ОТГ
Підприємства, заклади та установи
Економічний профіль
Проекти громади
Корисна інформація
Документи
Петиції
Звернення
E-data витрати
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Продовжуються роботи по молодіжному проекту

Новина
08.04.2019

      В самому центрі смт Старий Салтів на перехресті вулиць Перемоги та Червоної, в рамках реалізації Програми #DOBRE, продовжується облаштування зеленої зони на площі земельної ділянки 0,22 га. по молодіжному проекту «Зелена зона (сквер) «За п’ять хвилин щасливе суспільство»».

      У ході облаштування скверу  придбано та встановлено кованих лавок відпочинку в кількості 8 шт., ліхтарних стовбців, приєднаних до центрального вуличного освітлення селища в кількості 8 шт.,  встановлено велосипедну парковку на 10 місць, та урн для сміття у кількості 5 шт.

      Встановлено 2-і сонячні лавки для можливості зарядки гаджетів та Інформаційна дошка розміром 1мХ2м з сонячними батареями також з можливістю для зарядки гаджетів для інформування молоді та громадськості про заходи та новини.

      В рамках проекту також, передбачається монтаж тротуарної плитки вздовж лавок, облаштування газону та висадка дерев. Всю територію  огороджено новим парканом.

      З метою профілактики вандалізму та інших протиправних дій, пов’язаних з порушенням громадського порядку встановлено 2-і камери відеоспостереження.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape