Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Рейтинг шкіл Харківської області за результатами ЗНО 2020 року.

Новина
28.09.2020

        Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Харківської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2020 року. 

        У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2020 році.

        Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

        Станом на 24.09.2020  рейтинговий список включає 323 заклади загальної середньої освіти.

        Старосалтівський ліцей (Старосалтівська ЗШ І-ІІІ ступенів)  у цьому списку посідає 3 місце (у минулому році - 22).

        Вітаємо випускників та педагогів Старосалтівської ЗШ з прекрасним результатом!

        Всім випускникам ЗЗСО 2020/2021 навчального року та вчителям бажаємо успіхів у підготовці до проходження тестування ЗНО -2021.

 

Джерело: http://osvita.ua/school/rating/76155/

 

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше