Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Самовільне випалювання сухої рослинності

Новина
01.07.2024

Шановні мешканці!

У зв'язку з настанням весняного періоду, ми стикаємося з поширенням випадків самовільного випалювання сухої рослинності та інших природних елементів на території Старосалтівської громади.

Нагадуємо, що такі дії без дотримання встановленого порядку є категорично неприпустимими та можуть призвести до серйозних наслідків для навколишнього середовища та життя наших громадян.

Випалювання сухої рослинності, стерні, луків, пасовищ та інших природних елементів на сільськогосподарських землях, вздовж доріг, у парках та інших зелених насадженнях у населених пунктах без дотримання встановленого порядку, що передбачений центральним органом виконавчої влади, заборонено. Такі дії тягнуть за собою адміністративну відповідальність згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше