Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Почесний громадянин Старосалтівської територіальної громади 2020 року

Новина
09.10.2020

        Рішенням LXXX сесії Старосалтівської селищної ради від 29 вересня 2020 року №4084  присвоєно звання "Почесний громадянин Старосалтівської територіальної громади 2020 року" за особливі заслуги Кучмі Олександру Івановичу, Печенізькій Риммі Леонідівні, Задорожній Парасковії Василівні. Старосалтівський селищний голова Коновалов Едуард Павлович вручив відзнаки почесного громадянина.

        Кучма Олександр Іванович – виконуючий обов’язки старости Хотімлянського старостинського округу. З 1988 року працює в органах місцевого самоврядування. За час роботи багато зробив для благоустрою Хотімлянського округу та покращення умов проживання його мешканців.

        Задорожня Прасковія Василівна – після закінчення Харківського сільськогосподарського інституту ім.Докучаєва працювала в радгоспі «Салтівський», була приватним підприємцем, з 2008року по 2015 рік – голова Старосалтівської селищної ради. На її рахунку багато добрих справ на користь громади.

        Печенізька Римма Леонідівна – директор Хотімлянської ЗШ І-ІІІ ступенів, в якій працює протягом 40 років. Все життя віддає школі, вихованню та навчанню декількох поколінь учнів села Хотімля.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше