ПІДТРИМКА В ДІЇ: ВИДАЧА ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ
ПІДТРИМКА В ДІЇ: ВИДАЧА ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ
Цього тижня у Старосалтівській громаді в селі Кирилівка відбулася ще одна важлива ініціатива - видача продуктових наборів від Благодійного Фонду "Мережа 100% життя". Ці продуктові набори надаються щомісяця, що є важливою підтримкою для багатьох наших мешканців, які знаходиться у складних життєвих обставинах, забезпечуючи доступ до необхідних продуктів харчування.
Щиро дякуємо БФ "Мережа 100% життя" за їхню постійну турботу та допомогу нашим співгромадянам. Спільними зусиллями ми продовжуємо допомагати один одному та робити нашу громаду кращим місцем для всіх її мешканців.
![](/storage/news/galleries/f3bdf6657e98bee4f14dac89fcc167d3.jpg)
![](/storage/news/galleries/6f045db4e205680f6f50d8f5ea981038.jpg)
![](/storage/news/galleries/ec663c5a1cf4b11b9ea17549c949f7a1.jpg)