Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Підсумки навчального року у Старосалтівській громаді

Новина
23.05.2024
Підсумки навчального року у Старосалтівській громаді
Спливає навчальний 2023/2024 рік, тож маємо нагоду поділитися з вами досягненнями та подякувати всім, хто зробив цей рік незабутнім для наших дітей. Незважаючи на складні умови, наші діти проявили надзвичайну активність та залученість у житті громади.
Цього року, діти Старосалтівської громади не лише навчалися в школі, але й активно брали участь у святкових концертах, освітніх та розважальних заходах, де здобували почесні грамоти та призові місця. А також були співорганізаторами багатьох подій, які проходили в Старосалтівському будинку культури та в онлайн-форматі. Це дало можливість нашим маленьким співгромадянам продовжувати розвиватися, набувати нових знань та вмінь, а також весело і корисно проводити час.
Особливо варто відзначити роботу гуртків в старосистиньских округах нашої громади та освітнього центру «ВУЛИК», де маленькі освітяни мали можливість розвивати свої творчі здібності з малювання, музики, танців, театрального мистецтва та інших напрямків, які допомогли їм розкрити свої таланти та знайти нові захоплення. Ці гуртки стали справжніми осередками творчості та натхнення.
Висловлюємо подяку всім педагогам, керівникам гуртків та батькам за їхню невтомну працю, підтримку та любов. Ваша відданість і зусилля створюють сприятливе середовище для розвитку та самореалізації дітей нашої громади.
Робота з дітьми в Старосалтівському БК не припиняється. Ми продовжуємо планувати нові цікаві заходи та заняття, які допоможуть нашим дітям розвиватися і здобувати нові знання та навички. Наступний навчальний рік обіцяє бути не менш насиченим і цікавим!
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше