Розпочалося перше коло першості Вовчанського району з футболу
Новина
![](http://stsaltiv.gov.ua/storage/news/article/2ce0b6624f34ce17b2c045314ef2ffba.jpg)
19 травня 2019 року розпочалося перше коло першості Вовчанського району з футболу. Команда Старого Салтова приймала на своєму полі команду селища Вільча. У запеклій боротьбі наші футболісти перемогли супротивника з рахунком 5:1. Наступної неділі приймаємо команду села Кирилівка. Всіх небайдужих вболівальників запрошуємо на стадіон 26 травня о 16 годині.
![](/storage/news/galleries/4a87d8e4183e5a49da89f1667bacf6e3.jpg)
![](/storage/news/galleries/1bcbf6af1ae456accf3a8e04fcd3b8ff.jpg)
![](/storage/news/galleries/aa5900415c20b15f93567d2624c12d48.jpg)
![](/storage/news/galleries/466340cd735ca1c80873a4239e5249f8.jpg)
![](/storage/news/galleries/4cbcfdbcf6d5ddc2a1b193f00c3ed89a.jpg)
![](/storage/news/galleries/6362b2e0accd1ce4889875102884e2cc.jpg)