Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Переведення дошкільного підрозділу Старосалтівського ліцею Старосалтівської селищної ради із перебуванням дітей у короткотривалому режимі у режим роботи повного дня

Новина
21.05.2021

         1967 року в селі Петрівське Вовчанського району (нині село Зарічне) був створений ясла-садок радгоспу «Салтівський», розрахований на 100 місць. 

         У 1996 році діяльність дитячого садка було припинено, а у 2013 році на базі Петрівського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) створюється дошкільна група для дітей від 3-6 років, розрахована на 12 місць.

         Після утворення в червні 2017 року Старосалтівського освітнього округу Зарічненський НВК став філією Старосалтівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, а у 2020 році дошкільний навчальний заклад став структурним дошкільним підрозділом Старосалтівського ліцею.

         21 травня 2021 року відбулась довгоочікувана подія –  переведення закладу дошкільної освіти у режим роботи повного дня.

         На свято завітали почесні гості: Коновалов Е.П., Старосалтівський селищний голова; Штрикун Л.І., заступник Старосалтівського селищного голови; Курсачова Г.С., секретар селищної ради Старосалтівської селищної ради; Глазунова І.М., начальник відділу освіти, молоді та спорту; Форов М.В., староста Зарічненського старостинського округу; Бернадський О.І, депутат Старосалтівської селищної ради, Шевченко А.В., директор Старосалтівського ліцею; Галушка С.Є., колишній завідувач дошкільного навчального закладу у селі Петрівське.

         Слід відзначити те, що керівництвом ТГ враховані потреби батьків, і діти зможуть отримувати якісну дошкільну освіту.

         Гості привітали батьків, дітей, колектив закладу з визначною подією та подарували малечі подарунки.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше