Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Пам’ять поколінь

Новина
09.05.2021

         Сьогодні, 9 травня, наша країна відзначає День Перемоги у Другій світовій війні. 9 травня - особливий день для людей всіх поколінь. Це свято, що поєднало в собі радість і скорботу, це свято миру, добра і весни. Це наша слава і гордість, історія нашої країни, історія кожної родини; частина нашої душі, яку передали нам батьки і діди.

        На мітингу в Старому Салтові, що відбувся з нагоди 76-ї річниці Великої Перемоги були присутні: ветерани і учасники 2-ї світової війни, діти війни та діти Перемоги; народний депутат України Дмитро Шенцев.; воїни АТО, воїни-афганці і мешканці громади.

       З привітанням до присутніх звернулись Старосалтівський селищний голова Коновалов Е.П., народний депутат України Шенцев Д.О., учасник бойових дій, мешканець с. Зарічне Яцюк П.О.; мешканець Старого Салтова Абрамченко М. І.

    Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували пам’ять загиблих воїнів та поклали вінки і квіти до Братської могили.

Зі святом, дорогі земляки! З Днем Великої Перемоги!

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше