Новий генератор для нашої громади
Новий генератор для нашої громади
На цьому тижні наша громада отримала цінну допомогу у вигляді дизельного генератора потужністю 8.1 кВт , завдяки зусиллям голови благодійної організації "Благодійний фонд "Без сумніву" Марини Воронцової та Дмитра Кутового.
Дизельний генератор значно покращить наші можливості у забезпеченні стабільного електропостачання під час аварійних відключень або інших надзвичайних ситуацій.
Висловлюємо щиру вдячність Марині Воронцовій та Дмитру Кутовому за їхню підтримку та вагомий внесок у розвиток нашої громади. Ця допомога є надзвичайно важливою для нас, і ми глибоко цінуємо вашу відданість справі та активну громадську позицію.
![](/storage/news/galleries/f4b0452b3745f1ddb19ad76cd960be72.jpg)
![](/storage/news/galleries/15d2b370e32b4796eef4b5ced19e6bcc.jpg)
![](/storage/news/galleries/507c29e8e9c715a97ced43693472d074.jpg)