Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Кібербезпека фінансів

Новина
01.07.2024

КІБЕРБЕЗПЕКА ФІНАНСІВ: СТАРТУВАЛА ВСЕУКРАЇНСЬКА ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ З ПЛАТІЖНОЇ БЕЗПЕКИ.

#КібербезпекаФінансів – це спільна інформаційна освітня кампанія Національного банку України та Держспецзв’язку. Мета кампанії: поширення знань про правила платіжної безпеки та формування у споживачів фінансових послуг навички захисту фінансових даних у віртуальному просторі.

Під час кампанії ми будемо розказувати, як уберегтися від фішингу, захистити свої акаунти та пристрої, створювати надійні паролі, налаштовувати багатофакторну автентифікацію та іншим правилам безпеки в інтернеті.

Більше половини виявлених в Україні у 2023 році фішингових сайтів походять з росії. Крім військової агресії, триває також гібридна війна у віртуальному просторі. Ми маємо навчитися ефективно протидіяти їй, щоб убезпечитися від випадків шахрайства та втрати коштів.

Проєкт #КібербезпекаФінансів об’єднав навколо себе понад 80 партнерів – банки, платіжні системи, мобільні оператори, мережі магазинів, маркетплейси, АЗС, ТРЦ, інтернет-провайдери, комунальні підприємства, державні установи, асоціація, громадська та міжнародна організації. Ми заручилися підтримкою партнерів, щоб спільними зусиллями розповісти про основні правила платіжної безпеки та кібергігієни якомога більшій аудиторії. Проєкт #КібербезпекаФінансів є продовженням кампанії #ШахрайГудбай.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше