Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Графік проведення профілактичних щеплень домашніх тварин проти сказу в населених пунктах протягом тижня.

Новина
06.09.2023

Графік проведення профілактичних щеплень домашніх тварин проти сказу в населених пунктах протягом тижня.

Чугуївське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що з метою профілактики сказу в домашніх тварин фахівцями Вовчанської районної дільниці ветеринарної медицини в період з 05.09.2023 по 08.09.2023 року будуть проводитись профілактичні щеплення собак та котів проти сказу в населених пунктах с. Хотімля - 06.09.2023, с. Гонтарівка –11.09.2023.

Просимо власників тварин  забезпечити належні умови за місцем утримання тварин для проведення щеплення проти сказу.

Також власники тварин для здійснення щеплення проти сказу можуть звернутися до Вовчанської дільниці ветеринарної медицини за адресою: вул. Гурканівська, 7, м. Вовчанськ, Чугуївського району, Харківської області, тел.+380662340335. Графік роботи: понеділок- четвер з 8.00 до 17.00, пятниця з 8.00 до 16.00.

Вакцина проти сказу є безкоштовною. Вартість послуги профілактичного щеплення становить 9,80 грн.

Пам’ятайте, сказ вилікувати не можна, його можна тільки попередити!Найдієвіший спосіб - це вакцинація!

Особливо звертаємо увагу людей, які з власної доброти беруть безпритульних тварин (собак, кішок) до себе до дому, що перед тим, як принести тваринку до дому, для власної безпеки її потрібно доставити у ветеринарну установу для клінічного огляду та профілактичної вакцинації проти сказу.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше