Побудовано на платформі

Дзвони Чорнобиля

Новина
25.04.2019

     Сьогодні, 25 квітня 2019 року, у Старому Салтові відбувся мітинг, присвячений 33-й річниці Чорнобильської катастрофи. Зі словами вдячності та пошани звернувся до ліквідаторів аварії Коновалов Е.П. Протоієрей Вадим, настоятель Храму св. мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії відслужив панахиду по загиблим. Серед присутніх, для вшанування подвигу односельців, були і учні Старосалтівської школи. Завершився мітинг покладанням квітів до підніжжя Пам’ятного знаку жертвам та ліквідаторам Чорнобильської трагедії.

2026 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі