Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

До уваги сімей з новонародженими дітьми!

Оголошення
15.09.2020

        Відповідно до рішення Уряду (Постанова КМУ від 29.07.2020 № 744) з 1 вересня 2020 року запроваджується пілотний проект щодо монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», яким передбачено надання батькам новонароджених дітей цільової грошової компенсаційної виплати у розмірі 5000,00 гривень.

 

        Відтепер батьки можуть на власний розсуд обирати найнеобхідніші речі для своєї малечі. Для цього їм потрібно відкрити поточний рахунок отримувача грошової компенсації зі спеціальним режимом використання та отримати спеціальну соціальну картку «Пакунок малюка» у відділенні АТ КБ «Приватбанк», а потім звернутись до управління соціального захисту населення за місцем проживання із відповідною заявою та необхідним пакетом документів в паперовому або електронному вигляді (зразок заяви для перегляду).

 

Перелік необхідних документів:

  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • довідка з пологового будинку про неотримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» (у разі народження дитини у пологовому будинку в 2020 році);
  • копія ідентифікаційного номеру або копія паспорту (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від отримання ІПН) одного з батьків.

В окремих випадках можуть надаватись додаткові документи, визначені законодавством.

 

З метою співпраці для реалізації пілотного проекту між Міністерством соціальної політики та уповноваженим банком укладається договір про взаємодію.

Після зарахування коштів на спеціальну соціальну карту «Пакунок малюка», батьки новонародженої дитини самостійно протягом 12 місяців витрачають ці кошти виключно на закупівлю дитячих товарів або товарів для породіллі.

 

Придбати такі товару отримувачі допомоги зможуть у закладах торгівлі, а також інтернет-магазинах, які приєднались до реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

 

Реєстр таких закладів торгівлі буде розміщено на офіційних веб-сайтах Міністерства соціальної політики та АТ «КБ «Приватбанк».

Практична реалізація пілотного проекту розпочнеться після укладення договору про взаємодію між Мінсоцполітики та АТ «КБ «Приватбанк», до якого можуть приєднатись заклади торгівлі та інтернет-магазини, які реалізують дитячі товари та товари для породіллі, шляхом укладання з Мінсоцполітики додаткової угоди про приєднання до договору.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше