Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Державна служба України з питань праці, спільно з організаціями роботодавців та профспілок, оголошує про старт онлайн конкурсів

Новина
08.05.2024

З нагоди Дня охорони праці, який відбувся 28 квітня 2024 року, Державна служба України з питань праці, спільно з організаціями роботодавців та профспілок, оголошує про старт онлайн конкурсів, які об’єднує творчість, інновації та створення безпечного робочого середовища.

Північно-Східне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці запрошує долучитися до проведення таких онлайн конкурсів:

  • «Мистецтво, що рятує життя»

До участі у конкурсі приймаються будь-які візуальні матеріали та зображення на тему охорони праці, здорового робочого місця, безпечного виконання робіт.

Участь у конкурсі можуть брати всі бажаючі без обмеження за віком, зайнятістю та місцем проживання.

  • «Рейтинг спеціалістів з охорони праці»

Даний проект розпочато Держпраці спільно з Цифровим видавництвом Експертус. На платформі ratingop.expertus.com.ua спеціалісти з охорони праці мають унікальну можливість випробувати себе, а також увійти до десятки найкращих фахівців України.

Участь у конкурсі можуть взяти всі бажаючі фахівці з охорони праці, які безпосередньо реалізують функції щодо створення безпечних і здорових умов праці.

  • «Ефективні програми психосоціальної підтримки на роботі та їх реалізація»

Участь у конкурсі беруть юридичні та фізичні особи – підприємці всіх видів діяльності та форм власності з території всієї України, які дбають про ментальне здоров’я своїх працівників та запровадили або запроваджують психосоціальну підтримку працівників на робочому місці.

  • «Інновації та цифрові рішення для безпеки на роботі»

Участь у конкурсі можуть брати юридичні та фізичні особи – підприємці усіх видів діяльності та форм власності, які використовують найману працю та запровадили інноваційні та цифрові рішення для забезпечення безпеки на роботі в системі управління охорони праці на підприємстві.

Детальна інформація щодо реєстрації та участі у конкурсах розміщена на порталі - https://theartofsafety.dsp.gov.ua/

Не втрачайте шанс стати частиною змін та зробити свій вклад у безпечніше та здоровіше майбутнє робочих місць.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше