Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

День Сухопутних військ Збройних Сил України

Новина
12.12.2023

День Сухопутних військ Збройних Сил України

12 грудня в Україні та у всьому всесвіті відзначають чимало свят. Проте, українці сьогодні святкують День Сухопутних військ Збройних Сил України - національне професійне свято, всіх працівників та військовослужбовців України.
Сухопутні війська становлять найбільшу частину української армії - механізовані, танкові, артилерійні, ракетні та десантні війська, які ведуть наземні операції та забезпечують безпеку цілісності та обороноздатності нашої держави.
В цей день, ми хочемо привітати всіх причетних З Днем Сухопутних військ України та побажати перш за все міцного здоров’я, бути завжди сильними і відважними,а Ваша служба нехай буде безпечною, а перемога скорішою.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше