Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

День Національної гвардії України

Новина
26.03.2024

День Національної гвардії України, свято, яке символізує важливу роль і внесок наших захисників у збереження безпеки та миру у країні.

Національна гвардія України - це не лише професійна військова організація, але й невід'ємна складова нашого національного духу та ідентичності. Її військовослужбовці несуть важливе завдання захищати нашу країну, зберігаючи мир та порядок в умовах внутрішньої та зовнішньої загрози.
Сьогодні ми вшановуємо мужність, самовідданість та професіоналізм кожного військового, котрий служить у складі Національної гвардії. Їхній внесок у зміцнення державності та захисту національних інтересів важко переоцінити. Вони стоять на передній лінії, готові до найважчих випробувань, і ми завжди повинні пам'ятати про це.

Нехай цей день буде відданий пам'яті загиблих воїнів, відзначенням подвигів та досягнень наших сучасників, а також сприянням подальшого розвитку та підтримки національної безпеки.

З Днем Національної гвардії України!

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше