Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

БЛАГОУСТРІЙ ГРОМАДИ

Новина
15.03.2024

БЛАГОУСТРІЙ ГРОМАДИ

Турбота про чистоту і благоустрій нашої громади – це наша спільна справа, яка потребує колективних зусиль. З цією метою наші комунальні служби, у співпраці з Армією відновлення, вже розпочали важливі роботи з очищення, озеленення та загального благоустрою територій зосереджуючись на селі Хотімля Старосалтівської громади.

Спільними зусиллями ми вже досягли значних результатів у покращенні стану наших територій в смт Старий Салтів та селі Молодова.
Кожна витрачена година роботи — це ще один крок до створення більш комфортного, затишного та приємного середовища для кожного з нас. Саме тому ваша підтримка та допомога в цьому процесі надзвичайно важливі.

Долучайтеся до нашої ініціативи, допомагайте нам створювати чисте середовище для нашої громади!

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше