Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

«Армія відновлення» та «Громадські роботи соціального спрямування»

Новина
08.03.2023

До уваги мешканців Старосалтівської територіальної громади!
Вовчанська районна філія Харківського обласного центру зайнятості у співпраці зі Старосалтівською селищною військовою адміністрацією розпочинає реалізацію державних програм по зайнятості населення «Армія відновлення» та «Громадські роботи соціального спрямування».
Безробітні громадани (не пенсіонери) мають можливість офіційного працевлаштування та залучення до відбудови нашої громади. Окрім заробітної плати в розмірі 6700,00 грн. працівники отримують страховий та трудовий стаж, компенсацію відпустки та усі страхові відрахування. Графік роботи – 5 днів на тиждень.
В рамках програми «Армія відновлення» будуть виконуватися роботи з благоустрою, гуманітарна допомога, некваліфіковані будівельні роботи. Громадяни задіяні у програмі «Громадські роботи соціального спрямування» матимуть змогу надавати допомогу одиноким та престарілим жителям нашої громади, сім’ям загиблих воїнів, дітям-сиротам, дитячим будинкам сімейного типу тощо.
З приводу працевлаштування ви можете звернутися за номером 0982978339 (Олена Борисівна). Послуга надається дистанційно, по телефону.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше