Старосалтівська громада
Вовчанський район, Харківська область

СТАРОСАЛТІВСЬКА ГРОМАДА СВЯТКУЄ!

З самого ранку 23 серпня розпочалися урочисті заходи по всій території Старосалтівської громади.

На всіх адміністративних будівлях, в школах, садочках, Старосалтівському ліцеї по святковому замайоріли Державні Прапори, урочисто підняті під звуки Гімну України! Лунали вітальні промови керівників, побажання миру та злагоди нашій неньці Україні!

А ввечері всі бажаючі мали змогу насолодитися концертною програмою підготовленою працівниками Старосалтівського будинку культури за участю найталановитіших солістів нашої громади.

І не зважаючи на непередбачені обставини (на самому початку концерту все селище було знеструмлене внаслідок обриву електромережі високої напруги), всі глядачі залишалися в залі й в очікуванні продовження програми разом з ансамблем «Салтівчанка» під акомпанемент Григор’єва Ю.П. співали запальні Українські пісні, а Віра Донець розважала присутніх гуморесками, яких вона, здається, знає безліч.

Дякуючі оперативній роботі працівників Вовчанського РЕСу слухали пісні у виконанні ансамбля «Салтівчанка», Наталії Новікової, Даши Кашнікової. Найменші  артисти будинку культури, вихованці ДНЗ я/с «Барвінок - 100» читали зовсім дорослі вірші про любов до рідної України.

Віра Лапкіна читала уривок з поезії Т.Шевченка «До Основ’яненка»

Дебютували на нашій сцені й нові талановиті співаки – це Альона Войтенко з "Піснею  про Україну» та Наталя Васильченко з піснею «Україночка»

Дякуємо нашим виконавцям: Дімі Гошко, Валентині Колодяжній, Світлані Комар, Віктору Ткачову, Надії Яцубі, Вірі Донець, Катерині Карімовій.

Доречі це вперше наші самодіяльні артисти виступала на оновленій сцені. Ремонтні роботи вже завершені, а це й новий одяг сцени, й механіка сцени, нові глядацькі, зручні крісла, встановлені прожектори, які дозволяють відображати настрій пісні.

Двері Старосалтівського Будинку культури завжди  гостино відкриті для проведення концертів, семінарів, нарад. Запрошуємо всіх бажаючих скористатися глядацькою залою нашого БК співаків, ансамблів театральних трупп для проведення концертів, організацій та підприємств для проведення власних заходів.« повернутися до списку новин