Старосалтівська громада
Вовчанський район, Харківська область

Нарешті цей довгоочікуваний день настав. 10 вересня 2016 року в селищі Старий Салтів вперше відбувся відкритий шоу-конкурс «Салтів має таланти»

Нарешті цей довгоочікуваний день настав. 10 вересня 2016 року в селищі Старий Салтів вперше відбувся відкритий шоу-конкурс «Салтів має таланти». У конкурсі взяли участь дійсно талановиті й не менш сміливі конкурсанти – представники усієї Старосалтівської об’єднаної територіальної громади. Вони радували численних глядачів різножанровими номерами художньої самодіяльності. Були представлені неймовірно талановиті виступи 1 дуєту (В. Колісніченко, О.Плужник), 2 художніх колективів(театральна студія «Аркабалєно», яка існує вже 2 роки і приносить своїми виступами чудовий настрій глядачам і ансамбль «Співоча кириляночка» який своїм співочим талантом радує людей понад 30 років), 14 сольних номерів (це і пісні, і танці, і художнє декламування обдарованих учасників конкурсу).

        Конкурсантів оцінювали у двох вікових категоріях: 0+ і 16+ за трьома номінаціями: «Кращій вокал», «Краща танцювальна композиція» і «Краща декламація», Слід зазначити, що найменшій учасниці Софії Колісніченко (смт. Старий Салтів) всього 4 роки, але вона впевнено акапельно заспівала дуже дорослу пісню «Воины света», а найстаршій учасниці – Лялюк В.Ф. з ансамблю «Співоча кириляночка» (с.Кирилівка) – напередодні конкурсу виповнилося 77 років. Генерал-майор УРК Горових О.І. привітав іменинницю квітами і пам’ятним подарунком.

    Виступи конкурсантів оцінювало поважне журі: Старосалтівський селищний голова – Коновалов Е.П., секретар Старосалтівської селищної ради – Штрикун Л.І., спеціаліст Старосалтівської селищної ради – Леонець О.С., голова Ради ветеранів – Мєдєнцев М.Д., Генерал-майор Українського Реєстрованого Козацтва – Горових О.І.  Місія для членів журі випала вкрай важкою: серед розмаїття талантів обрати найкращі та оцінити виступи конкурсантів за п’ятибальною шкалою. Нелегко було і ведучим конкурсу Гаврюшенко Оксані та Гончаровій Олені, які готували саме дійство і безпосередньо керували його художнім процесом.

      На свято завітали з вітаннями учасники художньої самодіяльності структурного підрозділу комунального господарства «Водоканал» В.Мажник, С.Ряполов, Л.Радченко. Вони не тільки привітали присутніх з відкриттям конкурсу, а й подарували свої прекрасні художні виступи.

       Та найголовніше перший відкритий конкурс довів, що у нашій громаді талановиті люди завжди були, є і будуть. Як і у всіх конкурсах журі оголошує результати. Переможцями у віковій категорії 0+ стали: Євгенія Пономарьова (10 років, с.Зарічне) у номінації «Кращий вокал»,

Тетяна Руденко (13 років, смт.Старий Салтів) у номінації «Краща танцювальна композиція»;

Єлізавета Крівчікова (9 років, смт. Старий Салтів) у номінації «Краща декламація».

У віковій категорії16+ перемогли: Анна Король (16 років, с.Шестакове) у номінації «Кращий вокал»;

Анастасія Зябко (19 років, смт Старий Салтів) у номінації «Краща дикламація». Переможці одержали Грамоти, солодкі та пам’ятні подарунки.

          Кожен учасник конкурсу, якому повезло трішки менше, нагороджений Грамотою та солодким призом.

          Усі присутні запрошені взяти участь у головному святі селища Старий Салтів, що відбудеться 18 вересня цього року.

Старосалтівська селищна бібліотека

Гончарова О.Ф., Гаврюшенко О.О.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО« повернутися до списку новин