Старосалтівська громада
Вовчанський район, Харківська область

Відбувся сольний концерт студента Херсонського училища культури

   У п’ятницю, 11 серпня, у Старосалтівському Будинку культури відбувся сольний концерт студента Херсонського училища культури, лауреата Всеукраїнських, міжрегіональних та обласних конкурсів, володаря Гран-Прі Всеукраїнського фестивалю творчості «Янголя», громадського діяча міста Олешки Херсонської області, соліста Олешківського Центру культури та дозвілля Єгора Мірошніченка.

   Свій концерт Єгор присвятив Дню визволення Старого Салтова від фашистських загарбників. Дружніми оплесками зустріли глядачі юного  співака. Час пролетів дуже швидко. До програми ввійшло 17 різножанрових  пісень.   Затамувавши подих, слухали присутні пісні «Молитва за Україну», «Вище неба», «Слава Україні!», «Журавлі», «Ех, дороги!», а від запального виконання пісень «Василина», «Моя країна», «Счастье» і «Ми українці» всі отримали заряд бадьорості та масу позитивних емоцій

   Єгор зачарував слухачів своїм глибоким проникненням у драматургію кожної пісні, чудовим голосом та артистизмом виконання. Присутні на концерті теж продемонстрували талановитому гостю з Херсонщини своє вміння співати: всі бажаючі взяли участь у міні-караоке і проспівали український хіт - пісню «Червона рута».

   Щира подяка за концерт, за енергетику, за прекрасний настрій! Надіємось на нові зустрічі!« повернутися до списку новин