Старосалтівська громада
Вовчанський район, Харківська область

Прес-тур журналістів

     20 серпня на території Старосалтівської об’єднаної територіальної громади проводився прес-тур журналістів, в якому взяли участь 16 кращих представників засобів масової інформації Дніпропетровської, Тернопільської, Кіровоградської, Харківської, Миколаївської, Херсонської та інших областей України.

     Даний захід був організований Українським кризовим медіа-центром за підтримкою партнерів Старосалтівської селищної ради Global Communities, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

     На початку зустрічі, в селищному будинку культури, селищний голова Коновалов Едуард Павлович презентував громаду, поділився досвідом її розвитку та проблемами, які вирішуються.

     В рамках прес-туру журналісти відвідали фотовиставку “Обличчя нових громад”, Старосалтівську опорну школу, сучасний дитсадок «Барвінок-100» та майбутній Центр надання адміністративних, медичних, правових та соціальних послуг. Крім того, прибувши в село Хотімля, учасники туру побували у фермерському господарстві «Юпітер», де отримали велике позитивне враження від роботи сучасного молочного комплексу.

 « повернутися до списку новин