Старосалтівська громада
Вовчанський район, Харківська область

У Старому Салтові пройшли святкові заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення та Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

        8 Травня у селищному Будинку культури відбувся святковий концерт за участю самодіяльних артистів селища. Старосалтівський селищний голова Коновалов Е. П. привітав присутніх, вклонився ветеранам за їх подвиг, побажав усім мирного неба та благополуччя. На свято завітав народний депутат України Д. О. Шенцев, який зі словами вдячності вручив квіти для всіх, хто кував велику перемогу на фронті і в тилу.

        Розпочався концерт з привітання від найменших салтів’ян – малят дитячого садочка «Барвінок - 100» під керівництвом Л. Богдан. Присутніх вітали творчі колективи Старосалтівського Будинку культури: вокальний ансамбль «Салтівчанка» (керівник Ю. Григор’єв), учасники дитячого гуртка народного танцю (керівник О. Хомутов) та театрального гуртка «Джерело» (керівник В. Колодяжна), театральна студія «Аркабалено» (керівник І. Івченко-Никончук), клас театрального мистецтва (керівник Л. Богдан), учні класу баяна та акордеона Старосалтівської ДМШ Яницький Єгор та Андрущенко Влад (викладач О. Боровик); солісти: Н. Новікова, В. Колодяжна, С. Комар, В. Мелешко, А. Леонець, Н. Яцуба та дуети: К. Карімова та О. Плужник, сестрички  Альона Войтенко та   Юля Погребняк, К. Карнаух та О. Плужник; декламатори О. Чернишова та В. Лапкіна. Ведучими концертної програми були К. Карімова та С. Байдик.

        По закінченню концерту присутні скорботною ходою пройшли зі свічками  пам’яті до Братської могили, де вшанували  всіх загиблих.

        Закінчився день святковим феєрверком від народного депутата Д. О. Шенцева.

 « повернутися до списку новин