Старосалтівська громада
Вовчанський район, Харківська область

Навчальний візит до республіки Польща

        Відповідно до укладеного договору про співпрацю між Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області та Програмою Studi Tours to Poland (Варшава, Республіка Польща) щодо популяризації ідей місцевого самоврядування, обміну досвідом та кращими практиками, з 18 по 24 березня цього року відбувся навчальний візит представників органів місцевого самоврядування Харківської області до Великопольського воєводства (місто Познань) Республіки Польща.

        Візит харківської делегації відбувся під егідою та за підтримки Харківської обласної ради.

        В рамках даного візиту, учасники харківської делегації мали змогу відвідати декілька гмін (місцевих органів самоврядування), взяти участь у спілкуванні з представниками польського бізнесу, розглянути питання залучення можливих інвестицій.

       Від Старосалтівської об’єднаної територіальної громади у візиті прийняли участь заступник селищного голови з питань регіонального розвитку та інвестицій Колкутін К.М., в.п. старости Молодівського старостинського округу Івакіна Т.М. та в.п. старости Кирилівського старостинського округу Лиман І.Д.« повернутися до списку новин