Старосалтівська громада
Вовчанський район, Харківська область

Традиційно 30 вересня відзначають своє професійне свято бібліотекарі

                                         

                                                        Традиційно 30 вересня відзначають своє професійне свято бібліотекарі.

 

Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства. 

Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу.

Щирі слова подяки хочу висловити бібліотекарям, що працюють на території Старосалтівської громади, які віддали бібліотечній справі багато літ свого життя та вважають свою роботу покликанням душі. Це є творчі і талановиті люди, які шанують своїх користувачів та вміють організувати справжнє свято для своїх відвідувачів.

Дехто стверджує, що в наш бурхливий час новітніх інформаційних технологій книга втрачає свою  роль та місію у суспільстві. Та я впевненений, що це не так, адже книги були і будуть ядром бібліотеки. Ставлення до книг є мірилом цивілізованості, інтелектуального і морального здоров’я нації.

Бажаю Вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.

 

 

 

         Зі святом вас!

                                              Старосалтівський селищний голова                                  Е.П.Коновалов« повернутися до списку новин