Старосалтівська громада
Вовчанський район, Харківська область

Привітання до дня  працівників освіти старосалтівської  об’єднаної  територіальної громади

                                                 

                                                                Привітання  До дня   працівників  освіти

                                                       Старосалтівської  обєднаної  територіальної громади

 

Щороку, разом із золотом осені, приходить свято – День працівників освіти. Кожен з нас згадує своїх Вчителів – тих, хто долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими  та професійними перемогами. Труд вчителя в школі чи викладача вищого навчального закладу, працівника у дошкільній чи позашкільній установі – справа відповідальна. Вчитель, вихователь  — не просто професія. Це покликання душі, вічний  пошук  істини та  самовідданість.

Освітяни нашої  громади – це кваліфіковані педагоги, серед  яких  майже половина мають  вищу та першу кваліфікаційну категорію,  які  були  відзначені  відомчими  нагородами.  Нам є чим пишатися!

Ваша віддана та нелегка праця приносить свої плоди. Вам вірять, вас люблять і шанують. На рахунку   школярів  громади участь та перемога  в обласних олімпіадах  з базових  навчальних дисциплін та перемоги у творчих конкурсах  різних  рівнів.

Освітяни здавна були і залишаються основними фігурами формування громадянського суспільства, виховання справжнього патріота  рідної держави. У наш  непростий час, на плечі працівників освіти  лягає відповідальність виховання молодого покоління  українців – майбутнього нашої  Батьківщини. Від кожного з вас залежить яким буде світ завтра, якою буде наша Україна.

Від щирого серця  дорогі вчителі, вихователі  дитячих навчальних закладів бажаю  вам  міцного здоров’я, миру і добробуту  в ваших сім’ях, натхнення та віри у щасливий завтрашній день. Нехай  щирі слова подяки звучать для вас не тільки у свята, а щоденно. Без вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток, на краще майбутнє!

 

 

            Зі святом вас!

                                                  Старосалтівський селищний голова                                  Е.П.Коновалов

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин