Старосалтівська громада
Вовчанський район, Харківська область

Приймаємо зарубіжній досвід

   Як було раніше висвітлено на сайті громади, заявка Старосалтівської селищної ради для участі в програмі Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), спрямованої на розвиток місцевого самоврядування – «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що подавалась в 2017 році була визначена кращою в області.

   З метою реалізації даної програми на території нашої громади, з 8-го по 10 червня цього року,         Старосалтівську селищну раду відвідав польський експерт – представник German and Northern Europe Institute пан Томаш Чубара. Супроводжував гостя експерт з підготовки стратегічного розвитку громад Віктор Нестеренко.

   В рамках даного візиту, експерти відвідали старостинські округи громади, зустрілися з членами виконкому селищної ради та керівниками її структурних підрозділів, побували в АФ ім. Т.Г. Шевченка та поспілкувались з її керівником, депутатом Харківської обласної ради Супрун О.М.

   Робота в даному напрямку лише розпочата, але в перспективі, селищна рада отримає від участі в програмі DOBRE досвід і стратегії розвитку місцевого самоврядування, що успішно застосовувались у Польщі та інших країнах Європи.« повернутися до списку новин