Старосалтівська громада
Вовчанський район, Харківська область

Перші кроки до сталого розвитку

     На минулій сесії Старосалтівської селищної ради, депутатами селищної ради було прийнято рішення про вступ Старосалтівської селищної ради у члени Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».

     Прийняття даного рішення було викликане необхідністю впровадження більш ефективного здійснення громадою власних повноважень, узгодження дій щодо захисту прав та законних інтересів громади, сприяння місцевому розвитку.

     Для поступового та впевненого розвитку всіх галузей життєдіяльності громади, фахівцями селищної ради, спільно з членами виконкому та її депутатського корпусу ведеться активна робота з розробки Стратегічного плану соціально-економічного розвитку Старосалтівської громади.  В якості консультантів в проведенні цієї роботи активну участь приймають фахівці та експерти Асоціації міст України.

На фото:

     Регіональний консультант з місцевого економічного розвитку у Харківській області Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» Запорожець Т.В. надає практичну допомогу в розробці проекту Стратегічного плану соціально-економічного розвитку Старосалтівської об’єднаної територіальної громади. 

  

 « повернутися до списку новин