Старосалтівська громада
Вовчанський район, Харківська область

Святкова Хотімля

   

     Гарної осінньої днини 17 вересня 2017 року Хотімлянська  родина святкувала День села.

     День села – важлива і хвилююча подія для кожного сільського жителя. Це не просто свято, це свідчення єдності та самоорганізованості.

     Близько чотирьохсот хотімлян прийшли в цей святковий день, аби разом відсвяткувати народження свого села. Зі сцени лунали слова пошани до людської праці, подяка за натруджені руки та бажання зробити своє село найкращим. На правах господаря відкрив урочистості виконуючий повноваження старости с.Хотімля Олександр Кучма. Вітаючи односельчан зі святом, бажав селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосив, що такі свята дають громаді надію на краще життя і спонукають людей вірити в себе і у свої можливості.

     Привітати хотімлян із гарним святом приїздили Старосалтівський селищний голова Едуард Коновалов, Народний депутат України Дмитро Шенцев, заступник голови Вовчанської районної ради  Ольга Камінська, депутати районної ради Анатолій Шатковський, Володимир Голієнко, Сергій Лебеденко, Віктор Пієв, Почесний громадянин Вовчанського району Микола Бабічев.

     Коли сонечко вже пішло на спочинок, в Хотімлі готувалися до дискотеки. Підсумував святкові події грандіозний феєрверк за підтримки Дмитра Шенцева та Сергія Лебеденка.

     Свято вдалося! З легкою втомою селяни задоволенні та щасливі не поспішаючи йшли додому, аби завтра знову приступити до важкої щоденної праці.« повернутися до списку новин