Старосалтівська громада
Вовчанський район, Харківська область

ВІДКРИТТЯ ОНОВЛЕНОГО ПАМ’ЯТНИКА

 

        Сьогодні, 27 жовтня 2017 року, напередодні Дня визволення  України від фашистських загарбників  відбулося урочисте відкриття відреставрованого  пам’ятника загиблим воїнам  часів Другої світової війни в с. Зарічне   Старосалтівської об’єднаної територіальної громади Вовчанського району.

        Вшанувати минуле нашого народу  прийшли жителі села, ветерани війни, представники влади,  громадскості та небайдужі люди.

        Право відкрити пам’ятник загиблим воїнам було надано селищному  голові Едуарду Коновалову, який зазначив, що цей пам'ятник є важливим символом вшанування подвигу героїв, які боронили рідну землю та символом пам’яті людської  про страшні роки випробувань, які випалина долю українського народу. Тож, його відкриття після ремонту та оновлення стало важливою подією в житті села.

        Селищна рада висловлює вдячність громадянам, які з турботою ставляться до минулого рідного села. Завдяки зусиллям депутата селищної ради Віталія Волковського та приватного підприємця Олександра Бернацького ми маємо оновлений пам’ятник героям війни .

 « повернутися до списку новин