Старосалтівська громада
Вовчанський район, Харківська область

«Ні хто не забутий!», «Ні що не забуто!»

         27 жовтня 2017 року, з нагоди визволення  України від фашистських загарбників, в  Старосалтівській об’єднаній територіальній  громаді відбулися заходи, у яких взяли участь Старосалтівський селищний голова Едуард Коновалов, ветерани війни, мешканці громади, представники трудових колективів, учнівська молодь. Цей день було засновано згідно з указом Президента України "Про День визволення України від фашистських загарбників" від 20 жовтня 2009 року.

         Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі.   У цей день ми згадуємо імена наших співвітчизників, які своєю мужністю і безкорисною любов’ю до Батьківщини, усіма силами, інколи ціною власного життя, наближали день звільнення України від фашистської окупації.

        Будемо пам’ятати і не забувати! У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення! Добра пам’ять про вас завжди буде жити в наших серцях.« повернутися до списку новин