Старосалтівська громада
Вовчанський район, Харківська область

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС ЩОДО ФОРМУВАННЯ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ

        Громадський або партисипативний бюджет - це інструмент прямої демократії, за допомогою якого громадяни залучаються до формування та виконання бюджетного процесу громади. В рамках учасницького бюджетування люди обговорюють пріоритети розвитку громади і пропонують свої проекти. Службовці виконкому оцінюють відповідність проектів вимогам. Після обговорень громада обирає, які з проектів треба реалізувати першочергово. Обрані проекти вносяться в проект бюджету в рамках визначеної радою суми.

Такі інновації вже діють у багатьох країнах світу, та громадах нашої Держави.

         З метою залучення громадськості до участі в даному проекті та реалізації прав громадян в безпосередній участі щодо розвитку громади, розпорядженням від 16.11.2017 р. № 214-ОД Старосалтівського селищного голови  «Про визначення порядку формування робочої групи з розробки положення Громадського Бюджету», оголошено прийом заяв від громадян для включення їх до робочої групи по розробці Положення  про Громадський Бюджет Старосалтівської об’єднаної територіальної громади.

         Вказані заявки від громадян приймаються за адресою: 62560, Харківська обл., Вовчанський р-н, смт Старий Салтів, вул. Перемоги,15. Зразок заявки додається.

Сподіваємось на плідну співпрацю в цьому напрямку. В разі виникнення питань щодо реалізації Громадського Бюджету можете звертатись за тел.:0660774188.« повернутися до списку оголошень