Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

ДНЗ я/с "Барвінок-100"

photo

Опис

Заклад засновано в 1983 році.

Станом на 01.09.2020 року в  закладі дошкільної освіти функціонують 6 груп:

1 група для дітей раннього віку (2-3 р.ж.)

5 груп для дітей дошкільного віку (3-6 р.ж.)

Запланована потужність закладу - 115 дітей.

Станом на 01.01.2021 року мережа закладу складає 113 дітей.

 

Режим роботи груп:

6 груп 10,5-годинного перебування

(12-ти годинне перебування, в зв'язку з карантином на СОVID-19,  тимчасово закрито)

 

Основні напрями діяльності

Завдання на навчальний рік та оздоровчий період

Виходячи з аналізу освітньої і методичної роботи у 2019/2020 навчальному році, враховуючи досягнення і перспективи розвитку, продовжуючи роботу щодо розв'язання науково-методичної проблеми дошкільного навчального закладу: "Забезпечення якісної освіти дошкільників шляхом формування інноваційної культури педагога як важливого чинника в реалізації Базового компоненту дошкільної освіти, державних вимог до рівня сформованості життєвої компетентності особистості, освіченості, розвиненості й вихованості дошкільників перед вступом їх до школи" педколектив дошкільного закладу  визначає такі

Основні завдання на 2020/2021 навчальний рік:

 1. Продовжувати забезпечувати якісний методично-психологічний супровід навчально-виховного процесу.
 2. Формування у дітей ціннісного ставлення до власого здоров'я і  мотивації щодо здорового способу життя, дотримання гармонійних, доброзичливих взаємин між усіма суб'єктами освітнього процесу: педагогами та батьками вихованців. 
 3. Продовжити роботу по впровадженню сучасних технологій з економічної освіти дошкільників, системи підходу до охорони життя та зміцнення здоров'я дітей.
 4. Створити умови для функціонування інклюзивної групи в ЗДО та забезпечити здійснення індивідуального психолого-педагогічного супроводу дитини, що виховується і навчається в інклюзивній групі.
 5. Засвоєння правил партнерської взаємодії, здобуття соціального досвіду та морально-етичної норми поведінки в ігровій діяльності.                                            
 6. Створення умов в ЗДО для самоосвітньої практики дітей в системі проблемно-пошукової діяльності, творчості й дитячого експериментування як із матеріальними, так і з соціальними об'єктами.                             
 7. Сприяти розширенню форм та видів співпраці з родинами, прозорості та відкритості роботи закладу через роботу веб-сайту, створення відкритих груп в соціальній мережі Facebook.

 

Перелік додаткових освітніх та інших послуг

Варіативна частина програми

Варіативна частина програми в закладі виконувалася  завдяки праці  на безоплатній основі гуртків із різним профільним спрямуванням:

 • «Топотушки» (вокальний) керівник гуртка - музичний керівник Богдан Л.О.
 • «Краплинка» керівник гуртка – вихователь Куценко І.Л.
 • «Маленькі економісти» керівник гуртка – вихователь Камишнікова Т.В.
 • «Пізнайко»  керівник гуртка – вихователь Кучерява Т.І.
 • «Маленькі дослідники»  керівник гуртка – вихователь Кисельова А.Г.                                                                         
 • "Радість руху" керівник гуртка - вихователь Дрозд О.О.   

Керівниками гуртків були розроблені навчально-виховні плани роботи гуртків, які затверджені директором ДНЗ. Для успішної реалізації завдань розвитку здібностей наших вихованців педагоги отримували індивідуальні консультації, користувалися інтернет-ресурсами, методичною літературою, різними формами методичної роботи.

Моніторинг засвоєння знань дітей, вихователі, що проводять гурткову роботу, визначають компетентність дітей відповідно до програмових вимог двічі на рік: вересень, травень.

Усього  охоплено гуртковою роботою в закладі 93 дитини  дошкільного віку. Це складає 100% від загальної чисельності дітей дошкільного віку закладу.

 

Кадровий склад педагогічних працівників закладу (штатний розпис)

 

№ зп

Категорія працівників

Всього працівників

Не повна вища

Вища

1

Директор

1

 

1

2

Вихователь-методист

1

1

 

3

Вихователь

11

10

1

4

Асистент вихователя

1

 

1

5

Музичний керівник

1

 

1

6

Практичний психолог

 

 

 

7

Інструктор з фізкультури

 

 

 

8

Керівник гуртка

1

1

 

 

Всього

16

12

4

 

Мережа закладу 2020-2021 н.р.

Група

      Назва групи                     (І молодша, ІІ молодша, середня, старша)

Кількість дітей в
групі

Режим
роботи
групи в годинах

Мова навчання

№ 1

І молодша група 

19

10,5 год

укр. 

№2

ІІ молодша 

23

10,5 год

укр

№ 3

середня група №2

17

10,5 год

укр. 

№4

середня група №1

19

10,5 год

укр

№ 5

старша група №2

14

10,5 год

укр.  

№6

старша група №1

20

10,5 год

укр. 

 

всього

112

   

 

Старосалтівський ЗДО я-с «Барвінок-100»

(історична довідка)

Історія великої держави починається з історії кожної окремої людини, кожної сім’ї, колективу, підприємства чи установи.

      Старосалтівський заклад дошкільної освіти я-с «Барвінок-100» також є частинкою історії своєї країни, рідного селища, освітянської родини. А творці цієї історії – люди : колектив закладу і діти, його вихованці, та їх батьки.

     На вулиці Садовій  в розкішній зелені дерев та кущів потопає світла, затишна двоповерхова будівля, яка кожного дня наповнюється дзвінкими дитячими голосами!

     Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Барвінок-100» було засновано  11 серпня 1983 року  В.о «завод ім Малишева» в смт. Старий Салтів. У листопаді 1993р. дошкільний навчальний заклад передано у комунальну власність Старосалтівській селищній раді.

     За свою 38-річну  історію в закладі виховавано  не одне покоління дошкільнят.

Колектив  закладу разом з батьками створили всі умови, щоб дітям було затишно, цікаво, комфортно, щоб вони повноцінно розвивалися згідно зі своїми індивідуальними здібностями. 17 педагогів і 17 працівників обслуговуючого персоналу забезпечують результативну та ефективну роботу. Демократичні процеси у роботі колективу, його злагодженість, конструктивні дії, атмосфера взаємоповаги, взаєморозуміння, високе почуття відповідальності та старанність сприяють підвищенню рівня освітньо-виховного процесу, діяльності у цілому.У співпраці з батьками вихованців працівники закладу створювали розвиваюче середовище для дітей

      Садок – весела дружна гра, навчить малят і розуму, й добра… Веселий гомін,      усміхнені обличчя, великі сльози, мов горох – це світ дитинства, світ емоцій, як нам важливо знати й розуміти їх. Об'єднує нас те, що родом ми з дитинства.

    Відлік життя людини починається з дня народження, а плин самостійного життя бере початок із тієї миті, коли безпорадного малюка тримають дбайливі руки вихователя, який буде вести дитину протягом пяти років в світ незвіданого, повного таємниць життя, в якому будуть і успіхи, і перемоги, образи і прикрощі...

Колектив нашого закладу дошкільної освіти  прагне, щоб усі батьки, віддаючи своїх малят, знали: тут цікаво й захоплююче дитині, її вміло виховують і навчають, тактовно спілкуються з нею, пригорнуть, поцілують і допоможуть. Високопрофесійний колектив давно уже створив атмосферу домашнього комфорту, сімейного затишку й любові, дружніх стосунків, хорошого настрою.

Ми розуміємо свій моральний обов'язок, а тому живемо в атмосфері постійного пошуку нового, кращого, досконалішого, духовно-творчого єднання педагогів, вихованців та їх батьків. Ми робимо все необхідне для того, щоб дітям було цікаво, радісно в дитячому садку, щоб вони росли здоровими і щасливими.

 В жовтні 2019 року у закладі створена інклюзивна група з метою забезпечення умов дітям з особливими освітніми потребами, в тому числі дітям з інвалідністю. В групі діти з особливими освітніми потребами  розвиваються,  навчаються спільно зі своїми однолітками, з ними   організоване проведення  корекційно-розвиткової роботи .

Завдяки постійній турботі, винахідливості, невтомній праці колективу, наш садок став другою домівкою для малечі!

Хотілося, щоб спогади про наш заклад були лиш радісні для всіх!

Наразі, працівники та діти розмірковують над тим, яким має бути наш заклад у майбутньому.

 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше