Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до документів
Розпорядження голови

Розпорядження про скликання LXXII (72) сесії.

Файли

Розпорядження про скликання LXXII (72) сесії.

Завантажити

Пов’язані документи

Проєкт рішення Про внесення змін до Програми «Фінансової підтримки комунальних підприємств та здійснення внесків до їх статутних фондів» на 2020 рік КП «Салтів водоканал».
Проєкт рішення
14.06.2020
Проєкт рішення Про передачу (закріплення) КНП «Старосалтівський центр первинної медико-санітарної допомоги Старосалтівської селищної ради» на умовах господарського віддання майно, що перебуває у спільній комунальній власності Старосалтівської територіальної громади (сіл, селища).
Проєкт рішення
14.06.2020
Проєкт рішення Про внесення змін до місцевої цільової Програми забезпечення публічної безпеки і порядку, протидії злочинності на території Старосалтівської об’єднаної територіальної громади на 2018- 2021 р. «Безпечний Салтів».
Проєкт рішення
14.06.2020
Проєкти рішень LXXII (72) сесії.
Проєкт рішення
08.06.2020
Проєкт рішення Про затвердження Плану заходів на 2020-2021 року щодо реалізації Концепції розвитку електронної демократії в Україні та плану заходів щодо її реалізації в Старосалтівській ОТГ
Проєкт рішення
04.06.2020
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше