Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Відділ земельних ресурсів та житлово-комунального господарства

 Основними завданнями Відділу є:

     Реалізація державної політики у сфері регулювання земельних відносин та житлово-комунального господарства на території Старосалтівської ОТГ (далі - ОТГ).

     Участь в організації і здійсненні землеустрою та моніторингу земель на території ОТГ.

     Участь у розробленні і виконанні загальнодержавних, регіональних та місцевих програм у сфері використання і охорони земель, охорони довкілля, здійснення землеустрою та моніторингу земель, ведення державного земельного кадастру, приватизації земельних ділянок, у сфері житлово-комунального господарства, з питань комунальної власності, благоустрою та розвитку інфраструктури.

     Підготовка матеріалів та проектів рішень у сфері регулювання земельних відносин, житлово-комунального господарства, з питань комунальної власності, благоустрою та розвитку інфраструктури на розгляд виконкому та селищної ради.

     Забезпечення реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства (у тому числі у сфері водопостачання та водовідведення, теплопостачання, постачання електроенергії, енергетичної ефективності та енергозбереження, поводженні з твердими побутовими відходами, ціно-, тарифоутворення і розрахунків за житлово-комунальні послуги).

     Забезпечення належного обслуговування населення Комунальними підприємствами селищної ради та надання якісних комунальних послуг.

     Підготовка пропозицій щодо формування цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, а також норм їх споживання, здійснення контролю за їх додержанням.

     Управління в межах визначених радою майном, що належить до комунальної власності ОТГ.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше